צילום חתונות

איך בוחרים צלם חתונה ?
היום הגדול מגיע ואיתו באות ההתלבטויות היכן להתחתן, איזו שמלה לבחור, איזו חליפה, מי תהיה המאפרת, ועוד אין ספור שאלות והתחבטויות. לגבי צילום חתונות אוכל לתת כמה טיפים חשובים כדי שניתן יהיה לזכור את הרגעים היפים מהיום המיוחד.

טיפ 1: בדיקת רקע וסגנון
קיים מגוון גדול מאוד של צלמים ל – צילום חתונות ואירועים. מלבד העובדה שכמעט כל אחד יכול לקרוא לעצמו צלם, בעקבות הופעתה של המצלמה הדיגיטלית אין הדבר כך. צלם מקצועי צריך לרכוש את הידע המתאים, הציוד המתאים והניסיון על מנת לתת לכם, חתן וכלה, את התמונות היפות ביותר שיהיו מזכרת של שנים.  כמו כן קיים מגוון רחב של צלמים ולכל אחד מאפיין צילום משלו. לכן בכדי לקבוע האם זהו הצלם המתאים לכם לחתונה בדקו את האלבומים שברשותו, בהם מופיעות תמונות של חתונות קודמות שצילם ותווכחו האם זהו סגנון הצילומים אותו אתם מחפשים. לרבים מהצלמים קיים אתר אינטרנט המספק התרשמות ראשונית וכללית אודותיו, אודות הרקע שלו, הניסיון בתחום ומגוון תמונות המאפיינות את עבודותיו.

טיפ 2: כימיה עם הצלם
מלבד העובדה שהצלם אמור לתפוס את הרגעים המיוחדים שלכם בזמן ההתארגנות, בזמן המעבר לחופה, ענידת הטבעת, שבירת הכוס והריקודים, צלם האירועים מלבד היותו מקצועי צריך להיות חביב, חברותי ותקשורתי. כימיה עם הצלם היא דבר חשוב ביותר כדי שיום הצילומים יעבור בצורה הנעימה ביותר, ויופקו התמונות הטובות ביותר עבור בני הזוג, המשפחה הקרובה ושאר האורחים בחתונה.

טיפ 3: כמה זה עולה לנו
אחרי שבדקנו את סגנון הצילום של הצלם ואהבנו אותו, וגם הכימיה איתו הייתה מעולה, הגיע הזמן לעבור לשורה התחתונה: כמה זה עולה לנו. קיימות מבחר חבילות של צילום. ישנם כאלה המעוניינים רק בתמונות סטילס, יש הרוצים להוסיף לצלם הוידאו גם צלם רחף. חבילות הצילום כוללת גם אלבומים דיגיטליים לזוג ובנוסף עוד 2 אלבומי הורים. המבחר הוא עצום וכל אחד יכול למצוא את מה שמתאים לו, כמובן לכל תוספת יש מחיר, ובני הזוג צריכים להחליט מהם הדברים החשובים להם בחבילת הצילום, ועל אילו דברים ניתן לוותר. אם זאת, בני הזוג צריכים לזכור שאסור להתפשר על איכות התמונות, בתמורה לחבילה זולה יותר. תמונות חתונה איכותיות ויפות עולות כסף, ואת יום חתונתכם לא ניתן יהיה לשחזר פעם נוספת.

לסיום, מניתי שלושה טיפים חשובים שיש לבחון לפני שאתם בוחרים צלם לחתונה. אחריות רבה מוטלת על כתפיו של הצלם לתעד ולהנציח את הרגעים המיוחדים באחד מהימים החשובים ביותר בחייכם, וכדי שתוכלו ליהנות בעוד עשר, עשרים ושלושים שנה מתמונות שיהיו זיכרון נצחי ליומכם המיוחד. הטיפים הקצרים האלה יעזרו לכם להבין יותר טוב את הצלם, מי עומד מולכם ומה הוא מסוגל לעשות עבורכם. במידה ואתם מחפשים צלם מקצועי, אשמח לספק לכם הצעת מחיר רלוונטית, משתלמת ומותאמת אישית לצרכים שלכם.

שמעון יאיר כהן – צילום חתונות מקצועי בירושלים כבר מעל 20 שנה טלפון: 054-5623155